Naslovna  |  Info  |  Sport  |  Novi poraz Mladog radnika 1926 za poslednje mesto na tabeli

04. 09. 2019. Požarevac

Autor: M. Veljković Izvor: Boom93

Novi poraz Mladog radnika 1926 za poslednje mesto na tabeli

Fudbaleri Mladog radnika 1926 su na Gradskom stadionu u Požarevcu, u okviru 4. kola Srpske fudbalske lige grupa Zapad, ugostili ekipu Mokre gore iz Zubinog Potoka.

Požarevljani su posle poraza u Tutinu od istoimene ekipe sa 4:2 imali imperativ pobede nad gostima iz Zubinog Potoka. Prvo poluvreme su bolje otvorila ekipa Mokre gore koja je imala više šansi pred golom Požarevljana, ali je golman Mladog radnika Simonović uspeo da zustavi šuteve ka svom golu.  Na odmor se otišlo bez golova.

Drugo poluvreme su bolje otvorili igrači Mladog radnika koji su krenuli angožovanije ka golu gostiju. U 65. minutu igrač Mladog radnika Goran Lepojević je izveo korner koji je pronašao Petra Jovanovića. Jovanović spušta loptu na peteraz koju zahvata Filip Krstić i dovodi u vodjstvo ekipu Mladog radnika.

Ipak nastupila je još veća inicijativa Požarevljana ali nisu uspeli da povećaju prednost. Ekopa Mokre gore je u potpunosti preokrenula tok meče. Prvo je u 80 minutu iz kontranapada Stefan Denčetović je izjednačio reultat, da bi u 85. minutu Stefan Milosavljević uspeo da postigne gol i dovede svoju ekipu do pobede. Mogra gora je slavila sa 2:1.

Posle odigranih četiri kola Mladi radnik 1926 zauzima poslednje mesto na tabeli  sa osvojenim 1 bodom. U sledećem kolu Požarevljani putuju u Gornji Milnaovac gde će se sastati sa ekipom Takova.