Naslovna  |  Info  |  Sport  |  U Velikom Gradištu održan turnir u odbojci na pesku
Povećaj veličinu slova Vrati na prvobitnu veličinu slova Samnji veličinu slova štampaj štampaj
 

Pošalji prijatelju

Sport

16. 07. 2018. Veliko Gradište

Izvor: http://www.ossrb.org

U Velikom Gradištu održan turnir u odbojci na pesku

Na terenima pored Srebrnog jezera, u Velikom Gradištu danas je završen treći turnir „Banka Poštanska štedionica beach – volley lige 2018.“, prvenstva Srbije u odbojci na pesku.

Drugi uzatopni trijumf su ostvarile Gorana Mrđan i Aleksandra Aleksić, dok su u konkurenciji odbojkaša prvu pobedu u ovoj sezoni zabeležili Saša Surla i Ivan Lozić.  U konkurenciji odbojkašica, Gorana Mrđan i Aleksandra Aleksić su u finalu savladale Natašu Savović i Katarinu Raičević sa 2:1, po setovima 17:21, 21:15 i 15:12.

U meču za treće mesto, Tijana Basić i Irena Drobnjak su pobedile Mariju Miljević i Tamaru Miljević sa 2:1, po setovima 21:23, 21:16 i 15:12.

U finalu u konkurenciji odbojkaša, Saša Surla i Ivan Lozić su savladali Aleksandra Gavrilova i Miloša Milića sa 2:1, po setovima 14:21, 21:18 i 15:12.

Damjan Pušonjić i Vukašin Rajković su u meču za treće mesto pobedili Jovana Životića i Lazara Stevića sa 2:0, po setovima 21:14 i 21:15.
 
Raspored i plasmani „Banka Poštanska štedionica beach – volley lige 2018.“:
1. Loznica (15 – 17. jun):
Seniorke:
1. Ketrin Hogan/Milena Matić
2. Gorana Mrđan/Aleksandra Aleksić
3. Nataša Savović/Katarina Raičević
Seniori:
1. Stefan Basta/Lazar Kolarić
2. Aleksandar Gavrilov/Miloš Milić
3. Ðorđe Klašnić/Marko Plavšić

2. Paraćin (29. jun – 1. jul):
Seniorke:
1. Gorana Mrđan/Aleksandra Aleksić
2. Marija Miljević/Tamara Miljević
3. Nina Škarić/Maja Radović
Seniori:
1. Damjan Pušonjić/Vukašin Rajković
2. Saša Surla/Ivan Lozić
3. Aleksandar Gavrilov/Miloš Milić

3. Veliko Gradište (6 – 8. jul)
Seniorke:
1. Gorana Mrđan/Aleksandra Aleksić
2. Nataša Savović/Katarina Raičević
3. Tijana Basić/Irena Drobnjak
Seniori:
1. Saša Surla/Ivan Lozić
2. Aleksandar Gavrilov/Miloš Milić
3. Damjan Pušonjić/Vukašin Rajković

4. Zrenjanin  20 – 22. jul
5. Bač    27 – 29. jul
6. Beograd   3 – 5. avgust
7. Novi Sad   10 – 12. avgust
8. Sombor – finale 16 – 18. avgust

Nema komentara.

Ostavi komentar

Najčitanije