Naslovna  |  Info  |  Sport  |  Nova pobeda Mladog radnika, dobijeni bodovi i iz Smedereva (VIDEO)

30. 05. 2018. Požarevac

Autor: M.Veljković Izvor: Boom93

Nova pobeda Mladog radnika, dobijeni bodovi i iz Smedereva (VIDEO)

Fudbaleri Mladog radnika su u 30. kolu Srpske fudbalske lige grupa Zapad sastali su se sa ekipom FAP-a.

Požarevljani su nastavili seriju dobrih igara. Protiv FAP-a Požarevljani su odigrali jednu dobru utakmicu. U 25 minutu utakmice ekipa Mladog radnika je uspela da dođe u vođstvo preko Milana Lazića. Do kraja poluvremena nije bilo promene rezultata. U 55 minutu sudija je dosudio penal za domaćina. Šutirao je Plojović ali je golman Požarevljana Vladimir Savić odbranio ovaj šut. Do kraja utakmice nije bilo promene rezultata pa je ekipa Mladog radnika 1926 zasluženo slavila sa 1:0.

Posle ove pobede ekipa Mladog radnika je na 8 mestu na tabeli sa osvojena 42 boda. Požarevljani će sasvim sigurno biti Srpskoligaši i sledeće godine.

Danas se od 17h igra vanredno kolo. Mladi radnik će ugostiti ekipu Prova. Utakmica se igra na Gradskom stadionu u Požarevcu.

Nova 2 boda i iz Smedereva

Ekipa Mladog radnika je u28. kolu igrala u Smederevu protiv istoimene ekipe. Utakmica je završena sa 0:0 i obe ekipe su podelile bodovoe. Ipak odlukom Zorana Jankovića disciplinskog sudije Srpske lige Zapad zbog kašnjenja u isplati službenih lica i igranja pod suspenzijom registrovan je službeni rezultat u korist kluba Iz Požarevca. Tako je sa novih 3 boda ekipa Mladog radnika dodatno napredovala na tabeli.