24. 04. 2018. Požarevac

Autor: M. Veljković Izvor: Boom93

Požarevljani nadigrali Srpsku

U 21. kolu Druge futsal lige Srbije ekipa KMF Požarevac ugostila je ekipu Srpske iz Beograda.

Pred oko 800 domaćih navijača ekipa Požarevca je pružila jednu odličnu igru. Nakon prvog sudijskog zvižduka Požarevljani su ređali šanse pred golom gostujućeg golmana. Požarevljani su mogli da vide lepe golove iz izrađenih i uvežbanih akcija. Utakmica je završena rezultatom 8:1 u korist ekipe KMF Požarevac.

Golove Požarevljane postigli su: N. Simić u 11,29 i 38 minutu; Jovanović u 14, 16 i 21 minutu; V. Simić u 22 minutu i Radojčić u 20 minutu. U ekipi Srpske jedini gol postiao je Perišić u 23 minutu. Ovom pobedom ekipa Požarevca je obezbedila učešće u Drugoj futsal ligi Srbije i sledeće godine.

U poslednjem kolu ekipa Požarevca putuje u Rumu gde će se sastati sa poslednjeplasiranom ekipom Vikinga.