04. 03. 2018. Požarevavc

Autor: M.Veljković Izvor: Boom93

Futsaleri Požarevca odigrali nerešeno sa Vranjem

U okviru 14. kola Druge futsal lige Srbije ekipa Požarevca dočekala je Klub malog fudbala Vranje.

U pravoj derbi utakmici navijači Požarevca su mogli da vide odlične poteze igrača obe ekipe. Utakmice je donela dosta preokreta ali ipak ostao je gorak utisak da su Požarevljani mogli do pobede.  Meč je završen rezultatom od 3:3.

Strelci za domaćina su bili Drakulić u 7, Ranđelović u 19. i Jeremić u 34. minutu, a za goste su golove dali Predrag Nikolić u 19, Miloš Kostić u 30. i Stošić u 32. minutu.

Posle odigranih 14 kola ekipa Požarevca se nalazi na 4. mestu na tebeli sa osvojenih 23 boda. U sledećem kolu Požarevljani dočekuju Forum iz Beograda.