08. 02. 2018. Požarevac, Kragujevac

Izvor: futsalbalkan.com

Požarevljani nisu uspeli da odbrane titulu u Kupu

Ekipa KMF Požarevac nije uspela da odbrani titulu u Kupu regiona zapadne Srbije.

Drugi tim 'Studenata' bio je bolji od Požarevca u finalu Kupa regiona Zapadne Srbije. U regularnom toku meča bilo je 1:1, a Ekonomac B je do titule došao boljim izvođenjem penala. Oba gola postignuta su u drugom delu igre, Požarevac je poveo u 29. minutu preko Jovanovića, a izjednačio je Lazović tri minuta kasnije. Junak penal serije bio je golman Kragujevčana Milanović koji je zaustavio poslednji udarac i to Jeremiću i tako doneo radost svojoj ekipi.

Ova pobeda je mladom timu Ekonomca donela priliku da se nađe u žrebu za Kup Srbije i odmeri snage sa nekom od najboljih ekipa iz naše države.