Naslovna  |  Info  |  Sport  |  Nerešeno u gradskom derbiju, rukometašice Požarevca ponovo poražene

06. 11. 2017. Požarevac

Autor: M.Veljković Izvor: Boom93

Nerešeno u gradskom derbiju, rukometašice Požarevca ponovo poražene

U utakmici 6. kola Super muške rukometne lige Srbije sastali su se gradski rivali ekipe Požarevca i Rudara iz Kostolca. U 6. kolu Super B ženske rukomtne lige Srbije ekipa Požarevca je gostovala u Vrbasu gde se sastala sa istoimenom ekipom.

Ekipe Požarevca i Rudara odigrali su pravu derbi utakmicu. Početak utakmice je pripao Požarevljanima koji su preko Jokića i Kneževića uspeli da povedu sa nekoliko golova razlike. Sredinom poluvremena ekipa Rudara je uspela jeda iskoristi pad u igri Požarevca i polako da smanje prednost. Zahvaljujući odličnim odbranama Budovića ekipa Rudara uspela je da preokrene i da dobije prvo poluvreme sa 15:13. Početkom drugom poluvremena ekipa Rudara uspela je da održava prednost. Ipak u 40 minutu utakmice, posle nekoliko dobrih odbrana golmana Požarevca Đorđevića, ekipa Požarevca uspela je da izjednači rezultat. Do kraja utakmice igralo se gol za gol, sa dosta grešaka na obe strane. Utakmice je završena rezultatom 26:26. Najefikasniji kod ekipe Požarevca bio je Marko Jokić koji je postigao 7 golova. U ekipi Rudara iz Kostolca najefikasniji su bili sa 5 postignutih golova Nenad Nedeljković i Igor Nedeljkov. Za igrača utakmice proglašen je Nenad Nedeljković iz Rudara. U sledećem kolu ekipa Požarevca putuje u Zubin Potok gde će se sastati sa ekipom Mokre gore, dok će ekipa Rudara u Kostolcu ugostiti ekipu Sloge iz Požege.

Rukometašice Požarevca pretrpele su još jedan poraz u prvenstvu. One su u Vrbasu od početka utakmice bile nadigrane od istoimene ekipe. Ekipa Vrbasa je pobedlia ŽRK Požarevac sa 29:23. Najefikasnija igračica u ekipi Vrbasa bila je Jelena Mažić koja je postigla 7 golova. U ekipi Požarevca Olja Nikolić je postigla 9 golova. Za igračicu utakmice proglašena je Jovana Vasiljković iz ekipe Vrbasa. U sledećem kolu ekipa Požarevca ugostiće ekipu Pirota.

pon

06.11.

2017.

Deda [neregistrovani] u 11:54

provereni...lpvi

Da li je moguće da u celoj toj farsi od utakmice ,ne primećujete da je bila nameštena...bruka i sramota...Zlajo,Ana i dalje podržavate taj cirkus i kriminal u oba privatna kluba o trošku građana !?