Naslovna  |  Info  |  Sport  |  Mladi radnik osvojio Kup Gradskog fudbalskog saveza Požarevac

05. 10. 2017. Požarevac

Autor: M.Veljković Izvor: Boom93

Mladi radnik osvojio Kup Gradskog fudbalskog saveza Požarevac

U finalnoj utakmici Kupa Gradskog fudbalskog saveza Požarevac sastali su se Mladi radnik 1926 iz Požarevca, koji nasutpa u Srpskoj fudbalskoj ligi grupa Zapad, i ekipa Dizel iz Bara, koja se takmiči u Međuopštinskoj ligi grupa Mlava.

Ekipa Mladog radnika nadigrala je ekipu Dizela u svim aspektima igre. Ekipa Mladog radnika je prvi gol postigla u 13. minute, a strelac je bio Petar Rajičić. Isti igrač je samo 3 minuta kasnije postigao i drugi gol za Mladi radnik. Do kraja poluvremena nije bilo značajnije promene rezultate pa se na odmor otišlo sa 2:0 u korist ekipe iz Požarevca. U drugom poluvremenu viđen je samo jedan gol i to za ekipu Mladog radnika 1926. U 85 minutu gol je postigao Vojilsav Bojatović i postavio, kako se ispostavio, konačan rezultat utakmice od 3:0. Ovom pobedom ekipa Mladog radnika 1926 osvojila je Kup GFS Požarevac za 2017. godinu.

Već u subotu ekipa Mladog radnika nastavlja prvensto u Srpskoj fudbalskoj ligi grupa Zapad. Oni će na Gradskom stadionu u Požarevcu ugostoti ekipu Šumadije iz Aranđelovca. Utakmica se igra u subotu 7. oktobra od 15:30h.