23. 12. 2015. Stara Pazova

Autor: M.Veljković Izvor: Boom93

Odbojkaši izgubili prvu utakmicu u Kupu Srbije

U prvoj utakmici četvrtfinala Kupa Srbije, odbojkaši Mladog Radnka su na gostovanju u Staroj Pazovi izgubili sa 3:2 od ekipe Jedinstva.

Drugi put ove sezone ekipa Jedinstva je bolja od Mladog Radnika. Požarevački odbojkaši su odigrali dobru utakmici i imali priliku da pobede ali im je falilo malo sportske sreće.

Najveća borba vidjena je u prvom setu gde se igrao poen za poen, ali su igrači Jedinstva uspeli da dobiju prvi set sa 27:25. Požarevljani su drugi set odigrali dobro i dobijaju ga sa 25:17. U trećem setu vidjena je velika borba, ali su gosti iz Požarevca dobili i taj set sa 25:23. Jedinstvo je uspelo da nadigra požarevljane u četvtom setu koji dobijaju sa 25:17. Velika borba vidjena je u petom setu igrao se poen za poen, a iskusnija ekipa Jedinstva uspela je da nadigra ekipu Mladog Radnika. Jedistvo je dobilo peti set sa 17:15.

Revanš utakmica se igra u subotu 26.12 od 19 časova u Sportskom centru Požarevac.