14. 12. 2015. Požarevac

Autor: M.Veljković Izvor: Boom93

Odbojkaši savladali Železničar iz Beograda

U 9. kolu Prve muške odbojkaške lige Srbije ekipa Mladog Radnika iz Požarevca savladala je ekipu Železničara iz Beograda.

Posle poraza u predhodnom kolu od Jedinstva, ekipa Mladog Radnika uspela je pred svojom publikom da savlada neugodnu ekipu Železničara iz Beograda. Pred svojom publikom požarevljani su u prvom setu nadigrali gosta iz Beograda i dobijaju ga sa 25:21.

Još bolja igra u drugom setu ekipe Mladog Radnika. Požarevljani set dobijaju sa 25:17. Opuštanje u trećem setu ekipa Železničara je uspela da iskoristi. Beogradjani dobijaju ovaj set sa 25:21. Velika borba vidjena je u četvrtom setu, ali domaćini predvodjeni kapitenom Jevtićem uspevaju da dobiju ovaj set sa 25:23. Utakmica je završena u korist Mladog Radnika sa 3:1 u setovima.

U sledećem kolu Mladi Radnik putuje u Gornji Milanovac gde će se sastati sa ekipim Metalac Takovo.