29. 10. 2015. Petrovac na Mlavi

Autor: M.Veljković Izvor: Boom93

Sloga ispala iz Kupa Srbije posle penala

Sloga iz Petrovca na Mlavi poražena je u šesnestini finala Kupa Srbije.

Pred oko 600 gledalaca ekipa Sloge iz Petrovca na Mlavi nije uspela da ponovi prošlogodišnji uspeh i da se plasira u osminu finala Kupa Srbije, pošto su posle penala bolji od njih bili gosti iz Voždovca.

Prvo poluvreme je proteklo u velikoj borbi na sredini terena, ali bez ikakvih izglednijih šansi za postizanje gola. U drugom poluvremenu najbolja šansa vidjena je u 80 minutu utakmice kada je posle greške odbrane Sloge igrač Voždovca šutirao tik iznad prečke. Utakmica je završena sa 0:0, pa se pristupilo izvodjenju jedanesteraca. Igrači Voždovca su bili uspešniji i ukupnim rezultatom 4:1 plasirali su se dalje u Kup takmičenju.

Napomenimo da je Sloga u 11. kolu Prve fudbalske lige Srbije igrala nerešeno sa Proleterm iz Novog sada 1:1. U sledećem kolu igrači Sloge putuju u Kruševac gde će igrati protiv ekipe Napretka.