27. 10. 2015. Požarevac

Autor: M.Veljković Izvor: Boom93

Požarevljani debitovali porazom

U prvoj takmičarskoj utakmici Klub malog fudbala Požarevac je pred svojom publikom poražen od ekipe "Olimp" iz Vrnjačke Banje.

Pred oko 500 gledalaca ekipa Požarevca nije uspela da ostvari pobedu. Iako su Požarevljani prvi postigli gol gosti iz Vrnjačke Banje su brzo preokrenuli utakmicu u svoju korist. Požarevljani su uspeli da izjednače rezultat i prvo poluvreme je završeno sa 3:3.

Ekipa Olimpa je u drugom poluvremenu pokazala delić svog futsal umeća i uspela da slomi otpor domaćina. Tri minuta pred kraj utakmice ekipa Požarevca je prišla na gol zaostatka ali su raspoloženi gosti brzo postigli još dva gola i time dobijaju utakmicu 8:5.

Novica Mišić trener Požarevca kaže da ne može biti zadovoljan igrom ekipa, ali napominje da je ovo Požarevcu debitanstka sezona i da je tim i dalje u stvaranju. Mišić poziva sve zainteresovane igrače, koji bi želeli da nastupe za Požarevac, da se jave na probu. Igrači koji prodju probu moćiće da budu registrovani i da nastupe za KMF Požarevac. Napomenimo da igrači koji su registrovani za "Veliki" fudbal ne mogu nastupitu u Futsal ligi Srbije.

Podsetimo da  Požarevljani nastupaju u Regionalnoj Futsal ligi grupa "Morava". U sledećem kolu Požarevac dočekuje KMF "Karanovac".