Naslovna  |  Info  |  Sport  |  Rudar prekinuo niz poraza, Požarevac poražen u Požegi

26. 10. 2015. Požarevac, Kostolac

Autor: M.Veljković Izvor: Boom93

Rudar prekinuo niz poraza, Požarevac poražen u Požegi

Rudar iz Kostolca je pobedom protiv Radničkog perkinuo niz od trei poraza, dok je Požarevac izgubio od Sloge iz Požege.

Rudar iz Kostolca je pred svojom publikom prekinuo niz od tri poraza pošto su savladali Radnički iz Kragujevca. Kostolčani su odlično odigrali celu utakmicu i u svim aspektima igre nadigrali Kragujevčani. Preko raspoloženog kapitena Miloševića i golmana Živkovića ekipa Rudara dobija prvo poluvreme sa 18:15. U drugom poluvremenu kostolčani nastavljalju sa dobrom igrom i dobijaju meč sa 36:29.

Ekipa Požarevca je na svom gostovanju u Požegi pretrpela poraz od ekipe Sloge. Požarevljani su preko kapitena Čavaljuge odigrali odlično prvo poluvreme, koje je završeno 11:11. Ipak ekipa Sloge uspeva u drugom delu igre da slomi otpor Požarevljana. Sloge je utakmicu dobila sa 28:21.

U sledećem kolu Rudar iz Kostolca putuje u Šabac gde će se sastati sa ekipom Metaloplastike, dok će Požarevljani pred svojom publikom ugostiti ekipu Jugovića iz Kaća.