13. 01. 2015. Novi Pazar

Autor: M. Veljković Izvor: Boom93, Wiener liga

Mladi radnik na poslednjem mestu

Odbojkaši Mladog radnika počeli su novu godinu sa porazom. Na gostovanju u Novom Pazaru domaćini su savladali ekipu iz Požarevca sa 3:1 u setovima.

Posle prva dva seta činilo se da će Novi Pazar zabeležiti ubedljivu pobedu. Požarevljani su najpre stigli do 18, a u drugom periodu do 16 poena. Furiozno su domaći ušli i u treći set, poveli su sa 8:3, imali su i 16:14, ali su izmene Saše Joksimovića donele boljitak.

Ulazak Kovačevića i Miloševića, prethodno i Pantića, znatno su podigle nivo igre Mladog radnika, koji je načinio preokret i uspeo da produži meč – 25:23. Vrlo uzbudljivo je bilo i u četvrtom periodu, u kojem se vodila velika borba, sa srećnim krajem po Pazarce – 26:24.

Ovim porazom odbojkaši Mladog radnika pali su na poslednje mesto na tabeli. U sledećem kolu Požarevljani dočekuju Spartak iz Ljiga.