04. 03. 2014. Smederevo

Autor: M.Veljković Izvor: Boom 93

Poraz Sloge na startu drugog dela sezone

Pred oko 1000 gledalaca, fudbaleri Smedereva pobedili su u 16.kolu Slogu iz Petrovca na Mlavi 2:1.

Prvu priliku za domaćina imao je u 10.minutu Jovanović, ali je golman Sloge Milinović bio na mestu. U 19.minutu već je bilo 1:0,kada je na asistenciju Vukašinovića Bulatović prošao odbranu gostiju  i sa desetak metara pogodio mrežu Sloge. U finišu prvog poluvremena gosti iz Petrovca na Mlavi postižu gol, Đorđević je pronašao Krstića pred golom Smedereva koji rutinski poslao loptu u mrežu nemoćnog golmana Glintića.

U nastavku utakmice Smederevci nastavljaju inicijativu, ređaju se prilike Stamatovića, Jovanovića i Vukašinovića. U 60 minutu Lukić iz slobodnog udarca sa 25 metara preko „živog zida“ pogađa za 2:1.

U sledećem kolu ekipa Sloga iz Petrovca na Mlavi dočekuje ekipu Doline iz Padine.