03. 06. 2012.

Autor: 1 Izvor: Sportski žurnal

Opstali PKB i Crvenka, ispali Smederevo i Požarevac

PKB – Požarevac 20:19 (11:10). Požarevljani su se oprostili od superlige.

Požarevljani su imali 18:15, u 48. minutu 19:17, a onda za ne poverovati do kraja meča nisu postigli ni jedan gol.

Mlekadžije su postile od 50. minut, pa sve do minut pre kraja.

U međuvremenu domaćin je promašio dva sedmerca, a u poslednjih minut Požarevljani su imali dva napada, čak i sa igračem više, ali je šut četiri sekunde pre kraja završio pored gola.

pon

04.06.

2012.

Otac Makarije Čudotvorac [neregistrovani] u 11:44

Đokiću odlazi

Pa tako ti i treba kad ti daješ bodove Kostolčanima a oni posle dali PKB da te izbace iz lige.Đole došlo vreme da odlaziš...

Odgovori
ned

03.06.

2012.

anonymous [neregistrovani] u 19:52

Djokicu majstore izbacivanja klubova

nebojsa Djokic, Sasa Valjarevic, Dragan Jovanovic Kizi , Milenko Gostojic su uspeli da srozaju klub.
Djokic je izbacio , drugi klub , iz Pozarevca iz Super lige.
Pre 10-tak godina Zenski rukometni klub "Bambi Mladi radnik", sada Muski rukometni klub "Pozarevac".
Za njega bi treba la da vazi zabrana da i GLEDA rukometne utakmice i stroga zabrana da se bavi bilo kojom funkcijom u rukometu .