Živković iz Smedereva pogodio sa pola terena (VIDEO)

23. 09. 2012.

Fudbalerima Smedereva bilo je potrebno čak 510 minuta da postignu gol a onda su dali dva Radničkom iz Kragujevca (2:2) ... [detaljnije]

0

Fudbaleri Partizana: Bili smo bolji

21. 09. 2012.

Fudbaleri Partizana kažu da su bili bolji od Nefčija u prvom kolu Grupe H Lige Evropa, ali da nisu iskoristili šanse koje su imali ... [detaljnije]

0

Otpisani ’Orlovi’ idu u Sloveniju

12. 09. 2012.

Košarkaška reprezentacija Srbije izborila je plasman na Evropsko prvenstvo 2013. godine, pošto je u poslednjem kolu kvalifikacija pobedila Izrael sa 83:67 ... [detaljnije]

1

"Orlovi" deklasirali Vels u Novom Sadu

11. 09. 2012.

Reprezentacija Srbije deklasirala je Vels sa 6:1 (3:1) u Novom Sadu i ostvarila prvu pobedu u kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2014. godine u Brazilu ... [detaljnije]

0

Mari osvojio prvi Gren slem

Endi Mari osvojio je US open pobedivši u epskom finalu Novaka Đokovića sa 3:2, po setovima 7:6(10), 7:5, 2:6, 3:6, 6:2 posle skoro pet sati igre ... [detaljnije]

0

ŽFK Požarevac osvojio tri boda u gostima

10. 09. 2012.

Fudbalerke fudbalskog kluba Požarevac, donele su sva tri boda sa gostovanja iz Novog Bečaja, gde su pobedile istoimeni ženski fudbalski klub rezultatom 4:1 ... [detaljnije]

0

Iz školskih klupa na gradski bazen

05. 09. 2012.

Gradsko takmičenje u plivanju, održaće se u petak sa početkom od 10h među učenicima osnovnih i srednjih škola iz Požarevca ... [detaljnije]

1

Ubedljiva pobeda ŽFK Požarevac

03. 09. 2012.

Na gradskom stadionu Mladog radnika u Požarevcu, u nedelju je odigrana prvenstvena utakmica u fudbalu za žene u okviru trećeg kola Prve lige za žene ... [detaljnije]

0

Smederevci zadovoljni sve boljim igrama

02. 09. 2012.

Trener fudbalera Smedereva Aleksandar Janjić rekao je posle remija (0:0) sa Novim Pazarom u Požarevcu da je utakmica bila teška, a da je rezultat bio bitan i jednoj i drugoj ekipi ... [detaljnije]

0

Radnički slavio u Požarevcu

01. 09. 2012.

Mladi radnik i Radnički odigrali su u sredu prvi ovosezonski prijateljski meč. Posle četiri seta u dvorani u Požarevcu, trijumfovali su Kragujevčani – 3:1 ... [detaljnije]