Požarevljani osvojili Kup Srbije u karateu

18. 11. 2013.

U subotu je u Rumi održan Kup Srbije u karateu u organizaciji Šotokan Karate Saveza Srbije. Karate Klub “Požarevac 92” je osvojio 20 medalja ... [detaljnije]

0

Mladi radnik slavio na Crvenom krstu

14. 11. 2013.

Odbojkaši Mladog radnika iz Požarevca plasirali su se u četvrtfinale 49. Kupa Srbije 2013./2014 ... [detaljnije]

0

Košarka: Prva pobeda Mega Vizure na Jadranu

20. 10. 2013.

Košarkaši Mega Vizure ostvarili su prvu pobedu u debitantskoj sezoni u Jadranskoj ligi savladavši kao domaćini u Smederevu ekipu Krke sa 78:74, u utakmici 4. kola regionalnog ... [detaljnije]

0

Bronze Smiljaniću i reprezentaciji

02. 08. 2013.

Nemanja Smiljanić juniorski reprezentativac Grofa iz Kališta kod Požarevca osvojio je pejedinačnu bronzu na omladinskom Šamionatu Evrope u Sulu u Nemačkoj u gađanju glinenih ... [detaljnije]

0

Heroji cele Srbije

Selektor omladinske reprezentacije Ljubinko Drulović rekao je da su njegovi izabranici zaslužili da budu heroji Srbije posle trijumfa na Evropskom prvenstvu ... [detaljnije]

0

Novak novi vladar Monaka!

21. 04. 2013.

Srpski teniser Novak Đoković osvojio je Masters u Monte Karlu pobedom nad Rafelom Nadalom sa 2:0 (6:2, 7:6) ... [detaljnije]

2

Biciklistička trka "Putevima rimskih imperatora"

19. 04. 2013.

Međunarodna biciklistička trka "Kroz Srbiju 2013" održaće se od 11. do 16. juna, najavili su organizatori ... [detaljnije]

1

Indijanci krote Pastuve

12. 04. 2013.

Predstojećeg vikenda počinje Prva liga prvenstva Srbije u američkom fudbalu. Tim “Indiansa” na startu nacionalne lige ponovo dočekuje ekipu iz Požarevca koja se ove sezone ... [detaljnije]

0

Srbija se pobedila na Maksimiru

22. 03. 2013.

Fudbalska reprezentacija Srbije oprostila se od SP u Brazilu, porazom na Maksimiru od Hrvatske – 2:0 ... [detaljnije]

0

Hrvatska-Srbija od 18h

Reprezentacija Srbije od 18 časova na Maksmiru igra sa Hrvatskom meč kvalifikacija za svetsko prvenstvo ... [detaljnije]