Održan Plivački Maraton na Srebrnom jezeru

17. 09. 2018.

Za vikend 15. septemba na Srebrnom jezeru u Velikom Gradištu,održao se prvi Plivački maraton u sklopu SRB OPEN Water kupa ... [detaljnije]

0

Jovana Grujić po starom – nova titula

Jovana Grujić osvojila je internacionalni teniski turnir Solnechnyi Cup u Belorusiji u kategoriji devojčica do 12 godina, 3. kategorije ... [detaljnije]

0

ŽFK Požarevac vezao dva ubedljiva poraza

Za vikend, u sklopu 4. kola Superlige Srbije za žene, na stadionu FSB-a na Adi Ciganliji, ekipa Sloge iz Zemuna bila je bolja od tima ŽFK Požarevac, pobedivši sa ubedljivih ... [detaljnije]

0

Poraz KMF Požarevac na početku sezone

16. 09. 2018.

Ekipa Kluba malog fudbala Požarevac je u 1. kolu Druge futsal lige Srbije gostovala ekipi Deus Futsal iz Sremske Mitrovice ... [detaljnije]

0

Het trik Gordića za pobedu Mladog radnika

15. 09. 2018.

U okviru 5. kola Srpske fudbalske lige grupa Zapad na Gradskom stadionu u Požarevcu ekipa Mladog radnika 1926 je ugostila tim Prova ... [detaljnije]

0

ŽFK Požarevac na gostovanju Slogi iz Zemuna

14. 09. 2018.

U sklopu 4. kola Superlige Srbije za žene, 15. septembra, ŽFK Požarevac gostovaće ekipi Sloge iz Zemuna ... [detaljnije]

0

Mladi radnik cilja tri boda

U sklopu 5. kola Srpske lige Zapad, 15. septembra, ekipa Mladog radnika će ugostiti ekipu Prova. Početak utakmice zakazan je za 15 časova i 30 minuta ... [detaljnije]

0

Pojačanja RK Rudar pred predstojeću sezonu

13. 09. 2018.

Rukometni klub Rudar iz Kostolca pojačao je svoje redove pred početak nove Superlige koja startuje 22. septembra ... [detaljnije]

0

Završen međunarodni futsal turnir

12. 09. 2018.

Za vikend održan je drugi po redu međunarodni turnir u futsalu pod imenom „ Trofej Požarevca“ ... [detaljnije]

0

Prvi Kup Požarevca pripao Hoksima i Valkirama

11. 09. 2018.

Muški fleg tim Obrenovac Hawks i ženska fleg fudbal ekipa Sirmium Valkyries iz Sremske Mitrovice osvojili su prvi Kup Požarevca, turnir održan povodom obelažavanja 15 godina ... [detaljnije]