Sloga odigrala nerešeno

25. 03. 2014.

U 19.kolu Prve fudbalske lige, koji je odigran u Petrovcu na Mlavi, Sloga i Borac iz Čačka igrali su nerešeno, 1:1 ... [detaljnije]

0

Pobeda Rudara nad Jugovićem

24. 03. 2014.

Pred svojom publikom ekipa Rudara je pobedom nad Jugovićem rezultatom 36:33 prekinula seriju poraza ... [detaljnije]

0

Sloga poražena u derbiju kola

20. 03. 2014.

U Derbiju 18. kola Prve fudbalske lige Srbije domaća Mladost je golom Živadinovića u 14. minutu sa 1:0 pobedila Slogu iz Petrovca na Mlavi ... [detaljnije]

0

Poraz Rudara kod kuće

19. 03. 2014.

Rukometaši Rudara su u 20. kolu šampionata pretrpeli su poraz od ekipe Spartaka iz Subotice ... [detaljnije]

0

Turnir “Igrajmo za 16” se održava i u Požarevcu

18. 03. 2014.

Tradicionalni XV turnir “Igrajmo za 16“, prvi put je održan 1999. godine u znak sećanja na tragično nastradale novinare u bombardovanju zgrade RTS-a. Drugu godinu za redom ... [detaljnije]

0

Nastavlja se Srpskoligaško fudbalsko prvenstvo

14. 03. 2014.

U subotu i nedelju utakmicama 16. kola nastavlja se fudbalsko prvenstvo u Srpskoj ligi grupa Zapad ... [detaljnije]

0

Ispao Mladi radnik

Mladi radnik se nije plasirao u polufinale Viner štetiše lige. Crvena zvezda je u drugom meču četvrtfinala pobedila Mladi radnik u Požarevcu sa 3:0 ... [detaljnije]

0

Odbojkaši poraženi od Crvene zvezde

13. 03. 2014.

Posle mnogo muka Crvena zvezda je slavila trijumf protiv Mladog radnika u prvom meču četvrtfinala plej-ofa. Šampion je izgubio prvi set, potom su Požarevljani poveli sa 5:2 ... [detaljnije]

0

Sloga pobedila pred svojom publikom

12. 03. 2014.

U prvoj prolećnoj utakmici u Petrovcu na Mlavi u 17.kolu Prve lige Srbije, fudbaleri Sloge osvojili su tri boda protiv Doline iz Padine, pobedivši sa 1:0 ... [detaljnije]

0

Odbojkaši poraženi kod kuće

11. 03. 2014.

Odbojkaši Mladog radnika poraženi su kao domaćini od ekipe Spartaka iz Ljiga rezultatom od 3:0 ... [detaljnije]