Roditelji i deca na terenu

19. 06. 2014.

Prošle subote, na „Pič„ terenu OŠ „Kralj Aleksandar I„ održano je tradicionalno takmičenje u malom fudbalu „2 na 2„ ... [detaljnije]

0

Školska rukometna reprezentacija u Turskoj

Rukometna reprezentacija Tehničke škole u Smederevu predstavljaće Srbiju na Svetskom prvenstvu školskih reprezentacija u Trabzonu u Turskoj koje počinje 22.06.2014. godine ... [detaljnije]

0

Pastuvi treći kroz cilj

18. 06. 2014.

U derbiju poslednjeg kola Prve lige Srbije, grupa „Jug“, Požarevac Pastuvi savladali su Avala Golden Bearse u Boru, rezultatom 12:6, i osvojili treće mesto na kraju ligaškog dela ... [detaljnije]

0

Porazom se oprostili od lige

16. 06. 2014.

Fudbaleri Mladog radnike su u poslednjem kolu, pred svojom publikom, izgubili od ekipe Železničara iz Lajkovca sa 2:3 ... [detaljnije]

1

“Košavi” tri pehara na “Kupu orlova”

Paraglajding klub „Beli orlovi“ iz Požarevca organizovao je proteklog vikenda “Kup orlova Aljudovo 2014”. Ovo je prvo takmičenje u paraglajdingu, u disciplini precizno sletanje ... [detaljnije]

0

Požarevljanin na međunarodnoj biciklističkoj trci

12. 06. 2014.

Proteklog vikenda u Novom Sadu održana je 6. Međunarodna biciklistička trka “22. Dunavskog kupa 2014”. Na ovoj trci učestvovali su takmicari iz Srbije, Hrvatske, Bosne, Slovenije ... [detaljnije]

0

Selidba u niži rang

Porazom u Beloševcu od ekipe Pobede rezultatom 4:1, fudbaleri Mladog radnika ispali su iz Srpske lige grupa Zapad ... [detaljnije]

0

Karatisti zasluženo do medalja

11. 06. 2014.

U nedelju 8. juna u Velikom Gradištu održan je karate turnir “Silver Lake Kup” ... [detaljnije]

0

Vojvodjani najbolji u Požarevcu

09. 06. 2014.

Na održanom finalnom odbojkaškom turniru za juniore, igrači Vojvodine su osvojili titulu prvaka Srbije ... [detaljnije]

0

Komšijski derbi bez pobednika

08. 06. 2014.

U 28 kolu Srpske fudbalske lige grupe Zapad fudbaleri Kostolačkog Rudara i Požarevačkog Mladog radnika igrali su 0:0 ... [detaljnije]